Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Haberler
Şirket haberleri
Yixing Holly Technology Co., Ltd.
Ana sayfa ÜrünlerMBBR Filtre Medyası

Kanalizasyon Arıtma İçin Yumuşak Kordon Biyo Filtre Medyası, Hareketli Yatak Filtre Medyası

Çin Yixing Holly Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Yixing Holly Technology Co., Ltd. Sertifikalar
Sizin nazik misafirperverliği için teşekkür ederiz. Firmanızın çok profesyonel, biz yakın gelecekte güzel bir işbirliği olacak.

—— Vincent

Verimli bir ziyaret. Deneyim paylaşımı için teşekkürler Kevin Bir günlük staj gezisi oldu. Herkese teşekkürler.

—— Kırlangıç

Ben sohbet şimdi

Kanalizasyon Arıtma İçin Yumuşak Kordon Biyo Filtre Medyası, Hareketli Yatak Filtre Medyası

Soft Cord Bio Filter Media For Sewage Treatment , Moving Bed Filter Media
Soft Cord Bio Filter Media For Sewage Treatment , Moving Bed Filter Media

Büyük resim :  Kanalizasyon Arıtma İçin Yumuşak Kordon Biyo Filtre Medyası, Hareketli Yatak Filtre Medyası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holly
Model numarası: HIPE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 Metreküp
Fiyat: Resonable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj
Teslim süresi: 20 iş gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 10000 Metreküp / Metreküp Her Ay
Detaylı ürün tanımı
Uygulama: Su arıtma Ağırlık: Torba başına 19.5 kg
Standart: Gıda sınıfı BOİ Yükü: 0.8-1.5kg3d
Paket: Torba başına 10 kg, 100 kg / ton torba
Vurgulamak:

hareketli yatak biyoreaktör ortamı

,

akvaryum hareketli yatak filtresi

Bio kablosu filtre ortamı

Biyolojik kordun ekolojik arıtma etkisi, biyolojik temas oksidasyon yöntemi ile üretim ve yaşamdaki insanlar tarafından üretilen kirletici maddelerin ve atık gazın ayrışmasını ve ekolojinin doğal dolaşımını gerçekleştirmek için doğal ekolojik arıtmanın çevre korumasına uygulanmasını ifade eder. Ekolojinin doğal dolaşımını hızlandırabilir ve mevcut biyolojik arıtma cihazlarının işleme kapasitesini artırabilir, böylece toplam çevresel yük miktarını minimize edebilir

Teknik parametreler

model Çapı (mm)
Belirli alan
m2 / m3
BOİ yükü
Kg / m3d
COD yükü Kg / m3d
N yük
Kg / m3d
Biyolojik konsantrasyon
mg / m3
45 45 ~ 5500 4500 0.5 -3.0 1.0 -6.0 0.5 ~ 1.0 2500 ~ 20000
50 50 ~ 6500 5600 0.5 -2.5 1.0 ~ 7.5 0.5 ~ 1.0 2500 ~ 20000
60 60 ~ 6900 6000 0.5 -3.0 1.0 ~ 9.0 0.5 ~ 1.0 2500 ~ 20000


Uygulama

Depolama sahasında uygulama

Biyolojik arıtma tankı kapasitesi: 1,250 m3
Dolum oranı:% 40 (Hacim oranı)
Sızıntı suyu arıtma kapasitesi: 200m3 / gün
Biyo kord saha uygulamasının resmi


Özellikleri

Özel kimyasal lifler kullanarak etkiyi maksimuma çıkarın.
Farklı konsantrasyonlarda ve su kalitesinde atıksu ile başa çıkmak için çeşitli biyolojik temas malzemeleri üretmek için çeşitli üretim yöntemleri ve çeşitli kimyasal lifler kullanmak, nehir ekolojik restorasyonunda, kimyasal, tekstil, elektronikte yaygın olarak kullanılmaktadır. gıda ve diğer sanayi atıksu arıtma.
mikroorganizmaları nitrifiye eden bakteriler ve denitrifiye eden bakteriler gibi yavaş proliferasyon oranına sahip tutmak. Aynı zamanda, bağlı mikroorganizmaların soyulması konsantre yerine süreklidir ve su kalitesinin biyofilm dökülmesinden etkilenmesi olgusu yoktur. Aşırı tortu miktarını azaltmak için biyolojik halatlara bağlı yüksek verimli gıda zincirleri kullanın. Su kalitesinin arıtımı sabittir. Basit bakım yönetimi
Büyük yük değişimli atık su arıtımına tamamen karşılık gelebilir. Uzun süre (genellikle on yıldan uzun süre) stabil bir şekilde kullanılabilir ve etkili arıtma etkisi en iyi fiyat / performans oranını elde etmesini sağlar.


Talimat
Biyo kord filtre ortamı, önce çerçeveye sabitlenmiş ve daha sonra biyolojik bir reaksiyon tankına yerleştirilen bir ip şeklindedir.
Cord Biyo kordon filtre ortamının üst ve alt uçlarını çerçeveye sabitleyin. Standart, dikey ve yatay arasında 10 cm'dir. Bu nedenle, 1 metreküp çerçeve için biyo kord filtre ortamının kurulum miktarı 100m'dir.
Cord Biyo kord filtre ortamını sabitlemenin genellikle iki yolu vardır. Şekil 1'de gösterildiği gibi, biyo kord filtre ortamının iki ucu ilk önce torba dikişlidir ve daha sonra bez torba boyunca sabit bir çelik boru ile sabitlenir. Şekil 2, biyo kablosunu doğrudan çerçeveye bağlamak için kullanılan kabloyu kullanarak.
1 Şekil l'deki yöntemde, çelik boru dikiş torbası içinden geçer ve çerçeveye bir U halkası ile sabitlenir.
2 Şekil 2'deki yöntemde, biyo kord filtre ortamı, reaksiyon tankının dışındaki çerçeveye sabitlenir ve daha sonra çerçeve reaksiyon tankına yerleştirilir.
Cord Biyo kord filtre ortamını havalandırma tankına yerleştirmenin iki yolu vardır. Bunlardan ilki, bir tarafa ve diğer tarafa havalandırmaktır. İkincisi, her iki tarafa kurmak ve monte etmek ve merkezde havalandırmaktır. İyi bir su akış durumunu korumak için biyo kord ayar çerçevesinin üstünde ve altında boşluk bırakılmalıdır ve su akışı verimliliğini arttırmak için bir bölme (doğrultucu plaka) da kullanılabilir.
Reaction Biyolojik reaksiyon tankına giren organik madde konsantrasyonu yüksek olduğunda, bir geri yıkama cihazı kurulmalıdır. Biyolojik kord filtre ortamına bağlanan fazla çamur, ekli mikroorganizmaların biyolojik kord üzerindeki etkin muamele aktivitesini korumak için periyodik olarak geri yıkanır.
Tank Havalandırma deposunda yeterli miktarda oksijen bulunmalıdır. Havalandırma miktarı çeşitli şartlara göre belirlenir. Havalandırma miktarı atıksudaki organik madde içeriğine göre hesaplanırsa, saat başına havalandırma miktarı havalandırma tankının hacminin 3 katından fazla olmalıdır.
Diff Aynı zamanda dağınık bir tüp kullanmak ve iyi işleme verimliliği elde etmek için yeterli miktarda havaya dikkat etmek gereklidir.
(10) Yukarıdaki doğru kullanım yöntemine ulaşıldıktan sonra, atık su arıtımı için biyo-kord filtre ortamının kullanılması kesinlikle tatmin edici arıtma sonuçlarına ulaşacaktır.


Kordon biyo filtre ortamının vejelarını göstermek için resimlere tıklayınız.
özellik
Halka şeklindeki elyaf demeti, biyolojik kord filtre ortamının iç çekirdeği ve dış lifi tarafından oluşturulur.
Cord Biyo kord filtre ortamının malzemesi bir veya daha fazla malzemeden oluşur ve özel yüzey alanı malzemenin değiştirilmesiyle ayarlanır. Kullanılan temel kimyasal elyaf malzemeleri şunlardır: Çok sayıda mikroorganizma eklense bile vinil ve naylonun sabit yapısını koruyabilen en hidrofilik kimyasal sentetik elyaf-polipropilen elyaf ve poliviniliden klorürün en iyi elastik geri kazanım etkisi. malzeme.
Cord Biyo kord filtre medyası, 20 mm'den 45 mm'ye kadar çeşitli dış çaplara sahiptir ve ortak standart boyut 45 mm'dir. Önceki deneysel verilerden, 45 mm çapındaki biyo kord filtre ortamının en iyi mikrobik yapışma etkisine sahip olduğu görülebilir. Biyo kord filtre ortamının çapı arttıkça, ekli mikroorganizmaların miktarı da artar, ancak birim kesit alanı başına bağlanan mikroorganizmalar düşme eğilimindedir.
Cord Biyo kord filtre ortamının dayanım gerilimi 74 kg'dır ve bu, reaksiyon tankındaki su akışı etkisi ve bağlı çamurun ağırlığı ile tam olarak baş edebilir ve kolayca kırılmaz.

İletişim bilgileri
Yixing Holly Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Lisa

Tel: +8615995395879

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)